T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞITELİF HAKLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Neredeyim : Haberler > “Esere Saygılı, Korsana Karşıyız” Korsanla Mücadele Temalı 2. Ulusal Slogan ve Logo Yarışmasında dereceye giren öğrenciler Genel Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

“Esere Saygılı, Korsana Karşıyız” Korsanla Mücadele Temalı 2. Ulusal Slogan ve Logo Yarışmasında dereceye giren öğrenciler Genel Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Bakanlığımız desteğiyle Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği (İLESAM) tarafından düzenlenen “Esere Saygılı, Korsana Karşıyız” Korsanla Mücadele Temalı 2. Ulusal Slogan ve Logo Yarışması” nda dereceye giren ortaokul ve lise öğrencileri 2 Haziran 2016 tarihinde Genel Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Türkiye’nin dört bir yanından yarışmaya katılarak dereceye giren öğrencilere bu ziyarette öğretmenleri, velileri ile İLESAM Başkanı ve yetkilileri de eşlik etti. Genel Müdürlük çalışanlarının katıldığı toplantıda öğrenciler, telif haklarının önemi ve korsanla mücadelenin gerekliliği konusunda bir kez daha bilgilendirildi.  

 

Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri 02 Haziran 2016 tarihinde Altındağ/Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törenle verildi. Yarışma sonuçlarına aşağıdaki web sayfasından ulaşılabilir:

http://www.ilesam.org.tr/5979/esere-saygili-korsana---karsiyiz-2ulusal-slogan-ve-logo-yarismasi---odul-toreni-yapildi-----2-haziran-2016-

Galeri İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Eklenme Tarihi: 07.06.2016 | Güncellenme Tarihi: 07.06.2016